K E R İ M L İ       Akkeçili köyü Kuzyaka küme evleri No: 42 Senirkent Isparta TÜRKİYE        '' www.kerimli.net ''

                K    E    R     İ     M     L     İ         "  nesil gücümüz   "                                  

B
ir aşkla başladık bu sevdalara,
          Sevdamız uğruna düştük yollara,
                   Birlikte karşı koyduk uzun yıllara,
                           Azimle sahip çıktık kutlu davamıza,
                                    Bugün varsak; sağlam duruşumuz arkamızda...       Necati KOCAKERİMOĞLU  - 11.07.2018 - KERİMLİ markaları sahibi - Şirket Genel Başkanı

Hakkımızda                     

                      

Benim için ' KERİMLİ ' önemlidir.


         Bu site ile Isparta Senirkent Akkeçili Köyünde yaşayan KERİMLİ sülalesini tanıtmak, sülalenin geçmişten geleceğe kültürel değerlerini korumak, sülale içinde ' birlik ve beraberliği ' daha da güçlendirmek, bir dayanışma ve yardımlaşma  imkanı verilmek istenmiştir.
        Bir KERİMLİ'li olarak; bir gün ' Kerimli Sülalesi Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği' nde ve ' KERİMLİ -DER.NET ' ( site ismi alındı ve park sayfası halinde ) sitesinde buluşmak idealimdir. Dernek tüzük ve çalışmaları hakkında değerli büyüklerimizin yardımlarını  bekliyorum. Saygı ve sevgilerimle ..

                                            Necati KOCAKERİMOĞLU

NECATİ KOCAKERİMOĞLU KİMDİR?

1972  Senirkent doğumlu olan Necati KOCAKERİMOĞLU, ilkokulu Senirkent Akkeçili köyünde, ortaokulu  Senirkent İ.H.L. orta kısmında, liseyi Senirkent Ticaret Meslek lisesinde tamamladı. Polis memuru olarak İstanbul - Ş.urfa - Konya - Burdur illerinde çalıştı.  Anadolu Üniversitesi işletme  fakültesi 4 yıllık mezunu olan Necati KOCAKERİMOĞLU, ayrıca  Halk Eğitim Merkezlerindeki  özel kurslardan Bilgisayar kursu, Arıcılık,Avcı eğitimi, Meyve aşıcılığı, Emlak danışmanlığı kurslarını  başarı ile tamamlamıştır. Hergün yeni bir şeyler öğrenmek, kendini geliştirmek  onun için bir idealdir .  Evli ve 2 çocuk babasıdır. KERİMLİ markalarının  ve www.kerimli.net wep sitesinin sahibidir. Fanatik fenerbahçelidir. 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret55513
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476
Saat